Доставка по всій Україні
- "Нова Пошта" (без обмежень)
- Онлайн-розрахунок дати доставки "Новою Поштою"
- Онлайн-калькулятор "Нової Пошти"

Способи оплати по Україні

- На карту ПриватБанку
Оплата на картку ПриватБанку здійснюється наступним способом: після підтвердження Вашого замовлення, менеджер перевірить наявність товару на складі, зв'яжеться з Вами та надішле реквізити оплати: електронною поштою. Враховуйте можливу комісію банку під час поповнення суми замовлення за терміналом або в касі. Для того, щоб Ваше замовлення було прийняте, після оплати надайте обов'язково дату час або скрін оплати на shop@modnek.com

- Накладений платіж після передоплати
Післяплата діє з передоплатою. Менеджер зв'яжеться з Вами після оформлення та вкаже суму оплати, а також надішле реквізити: електронною поштою. Ви зможете сплатити карткою будь-якого банку Visa/MasterCard, поповнення у терміналі або в касі відділення будь-якого Банку.

Замовлення на сайті можна оформляти у будь-який день, у будь-який час.

Термін доставки: 1-3 робочих дні, залежно від регіону.

Оплата за доставку здійснюється клієнтом при отриманні замовлення у місті.

Онлайн-калькулятор вартості доставки "Нової Пошти" тут.

Забрати посилку у відділенні “Нової Пошти” ви можете протягом 5 (п'яти) робочих днів відділення (крім неділі, неробочих та святкових днів) з урахуванням дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після цього посилання автоматично повертається назад.

Увага! День надходження посилки до відділення Одержувача вважається першим днем. Просимо врахувати, що посилка може бути автоматично відправлена ​​у будь-який час п'ятого дня, тому переконливо просимо не відкладати отримання на п'ятий день.

Як виняток, тільки для замовлень, сплачених за передоплатою, можливе продовження зберігання посилки у відділенні “Нової Пошти”. За зберігання з 6-го робочого дня (крім неділі, неробочих та святкових днів) нараховується доплата за тарифами “Нової Пошти”, яку оплачує одержувач. Якщо посилка буде не забрана, вартість зберігання віднімається від сплаченої суми. У разі, коли не забираєте одну посилку післяплатою за передоплатою, наступні замовлення можуть бути відправлені тільки по повній оплаті.

***На терміни збору замовлення можуть впливати:

- Вихідні та святкові дні – відправки проводяться тільки в робочі дні.

- Великі розпродажі – у дні акцій кількість замовлень багаторазово зростає, внаслідок чого може знадобитися додатковий час на збирання замовлення та термін комплектації збільшиться.

З ПО по СБ ми намагаємося робити все, щоб замовлення пішли того ж дня або наступного.

Важливо: для уточнення будь-якої інформації замовлення Вам знадобиться номер замовлення – це число, яке Ви отримуєте у листі на Вашу електронну адресу.

Підтвердженням того, що замовлення прийнято, є повідомлення, яке клієнт отримує на e-mail після оформлення замовлення. Коли замовлення буде відправлено, клієнт отримує ще повідомлення, в якому буде вказано номер ТТН Нової Пошти, за яким можна простежити статус посилки. Коли посилка прибуде до пункту призначення, клієнт отримує СМС від “Нової Пошти” у тому, що посилку можна забирати.

Забираючи товар із відділення Ви автоматично погоджуєтесь з якістю та комплектацією товару. Переконливе прохання перевіряти надсилання при отриманні.

Якщо ви хочете зв'язатися з нами щодо оформленого замовлення або будь-яких нюансів:

– пишіть нам на пошту shop@modnek.com

– напишіть нашому онлайн-консультанту на сайті

– або зв'яжіться з нами за номерами:

+380 996 696 649

+380 965 510 561

Регіони доставки:
Картинки по запросу "karta ukraine"

Україна:

    Житомирська область
    Закарпатська область
    Запорізька область
    Львівська область
    Івано-Франківська область
    Київ
    Київська область
    Кіровоградська область
    Луганська область
    Миколаївська область
    Одеська область
    Полтавська область
    Рівненська область
    Сумська область
    Тернопільська область
    Харківська область
    Херсонська область
    Хмельницька область
    Черкаська область
    Чернігівська область 
    Чернівецька область
    Вінницька область
    Волинська область
    Дніпропетровська область
    Донецька область
    Відгуки

    Підпишись на нашу розсилку – і про все дізнаєшся першим!